Google+

Последние новости

Спрей для рук - Антивирус-ка - ...

14 Март 2020
Спрей для рук - Антивирус-ка - Средство против COVID-19

Спиртовой спрей для рук - обеззараживатель В связи с эпидемией «коронавирус» (Сoronavirus) инфекцией (COVID-19) мы начали производить средство для обеззараживания рук на основе спирта этилового. Этот продукт имеет обширный спектр антимикробного действия Спрей для рук на спиртовой...

Теплоносій для систем опалення ...

25 Ноябрь 2019
Теплоносій для систем опалення «ЕКОТЕРМ -96»

Теплоносій для систем опалення «ЕКОТЕРМ -96» Обсяг - 10л. Ціна - 470.00грн. Теплоносій «ЕКОТЕРМ -96» являє собою суміш технічного спирту, води, віддушки, модифікатора, нейтралізатора, інгібітору корозії або їх композицій. Сфера застосування: теплоносій ЕКОТЕРМ-96 використовується в якості незамерзаючої рідини в автономних...

Экспорт DDGS

19 Ноябрь 2019
Экспорт DDGS

Предлагаем к поставке на экспорт DDGS \ Кукурузная сухая спиртовая Барда  Барда спиртовая, барда спиртовая сухая, обогатитель кормовой сухой, DDGS, кукурузная барда, барда сухая, барда зерновая, барда послеспиртовая сухая. contact (index.php/contakt-us)us for more info

Актуальные цены на 2019 год...

25 Июль 2019
Актуальные цены на 2019 год

Актуальные цены на 2019 год:    Теплоноситель на основе спирта «Екотерм – 96»: Цена: 470 грн. Тара: 10 л.   Спирт парфюмерный (для производства одеколонов, туалетной воды, косметических средств): Цена: 1400 грн Тара: 20 л. Образцы косметического спирта отправляем «Новой почтой»   Теплоноситель "Екотерм - 96"...

Использование этилового спирта ...

05 Сентябрь 2016
Использование этилового спирта в Европе

Использование этилового спирта в Европе и во всем мире. этанол (index.php/produktsiya/kmpa), вероятно, увеличится в течение следующих двух десятилетий. В ноябре 2014 года Ассоциация возобновляемого Топлива сообщила, что уже 2/3 авто производителей одобрили использование биоэтанола в своих...

Метанол і этанол

     
Кожний з нас чув слово «спирт» і в принципі знає, що воно означає. А ось хімічне трактування спиртів: «Спирти це органічні сполуки, в молекулах яких міститься одна або декілька гідроксильных груп, сполучених з вуглеводневим радикалом».
      Назви спиртів походять від назв радикалів, а також з назв вуглеводородів додаванням закінчення -ол (метанол, етанол, пропанол, бутанол і т.д.) Нижчі спирти   рідини, вищі з числом вуглецевих атомів більше 12 - тверді речовини. Всі спирти легше за воду.
      Найбільш відомі і що часто застосовуються на практиці з граничних одноатомных спиртів   це метанол і етанол. 
    Метанол (інші назви: метиловий спирт, карбинол, деревний спирт),  CH3OH,  - найпростіший одноатомний спирт, безбарвна рідина зі слабим спиртовим запахом. Будучи полярною сполукою, він добре розчининяється у воді, легше за воду. Температура кипіння метанола - 65°З. Метиловий спирт уперше був отриманий в XVII в., а вивчений в першій половині XIX в. Його називають деревним спиртом, оскільки першим з відомих методів його отримання був метод сухої перегонки деревини. Сучасний метод отримання  - каталітичний синтез з оксиду карбона (II)  і гідрогена [температура 250ºС, тиск 7Мпа, каталізатор   суміш оксиду цинку і купруму(II) ]:
         
                                  СО + 2Н2  → CH3OH
        Метиловий спирт   дуже отруйна речовина, діюча на нервову і судинну системи людини. При попаданні в організм людини 10 мл метанола може призвести до важкого отруєння, до сліпоти. А попадання 25-30 мл метанола призводить до смертельного випадку.                                                                          
 Метанол   розчинник. Ця властивість застосовується в органічному синтезі, в лабораторній практиці. Метиловий спирт застосовується як розчинник і для різних органічних синтезів   отримання формальдельгіда, складного ефіру, наприклад диметилтерефталата [C6H4(COOCH3)2 ],  деяких барвників, фотореактивів, фармацевтичних препаратів. 
 
Етанол. Етанол (інші назви: етиловий спирт, винний спирт, алкоголь), С2Н5ОН, - безбарвна рідина. Кипить при 78,3ºС, замерзає при -114°С. Горить слабо світловим пломенем.
Археологічні розкопки свідчать, що в епоху стародавніх цивілізацій уміли виготовляти вино і пиво. Схоже, що алкоголь був першою речовиною, синтезованою людиною. Перша літературна згадка про власне етиловий спирт як «горючу воду», отриману перегонкою вина, відноситься до VIII в. А елементний склад етанола був визначений на початку XIX в. 
Вихідним матеріалом у виробництві спирту служать природні продукти, багаті крохмалем: картопля, хлібні злаки і інш. У цей час етиловий спирт отримують не тільки з харчових продуктів. Широко розвинене отримання його з відходів деревини: вона перетворюється в глюкозу, а остання   в спирт. Найбільш сучасний спосіб отримання етилового спирту заснований на реакції гідратації етилена,  що отримується у великих кількостях при крекинзі нафти:
                      СН2 = СН2 + Н2О  → СН3 – СН2ОН
Реакція протікає при температурі 260-300ºС, тиску 7,5-10 МПа і в присутності кислотних каталізаторів. Заводи по прямий гідратації етилену в спирт є як в СНД, так і за рубежем.
Етиловий спирт   дуже важливий для потреб народного господарства продукт. У великих кількостях він витрачається для отримання синтетичного каучуку і у виробництві пластмас. Етанол використовується як розчинник при виготовленні одеколонів, духи, ліків, лаків, а також для консервування анатомічних препаратів. Він застосовується для отримання багатьох органічних речовин: диетилового ефіру, барвників, оцтової кислоти, бездимного пороху і інш. Етиловий спирт в суміші з бензином може використовуватися як пальне для двигунів внутрішнього згоряння. Часто його денатурують, тобто до спирту додають інші речовини і барвники, щоб зробити його непридатним для вживання всередину.
       Метанол і этанол  дуже схожі рідини, розрізнити їх можна тільки хімічним шляхом або по температурі кипіння. Трапляється, що люди помилково вживають метанол замість етанола і це призводить до трагічних наслідків.
 

Комментарии  

ВИКТОР Victor
#4 ВИКТОР Victor 05.12.2016 23:32
Господин Алексеевич Б.В. вы еще занимаетесь поставками этанола? Интересует экспорт в Испанию в объеме 30.000 тн×12 мес. Буду рад сотрудничеству.
Цитировать
Владимир Борисович
#3 Владимир Борисович 18.08.2015 13:28
продам метанол технический производства
щокиноазот. всего 40 тн. сертификат в наличии.
стоимость 25000 грн/тн с ндс г. миргород,
самовывоз, предоплата
E-mail: alexee... />тел. 050-40.......\\ 067-57.....

с уважением,
В.Б. Алексеев
Цитировать
СпиртПром
#2 СпиртПром 15.12.2013 17:52
метанол запрещен в Украине. Это яд!
Есть топливо для биокаминов Еколайф 1л и 5л
Звоните
Цитировать
Наталия
#1 Наталия 14.12.2013 16:39
Добрый вечер. Хотела поинтересоватьс я есть ли у Вас в наличии метанол?Подходи т ли он для биокаминов? какая стоимость и возможен ли расчет по безналу? Спасибо.
С уважением,Натал ия
Цитировать

Добавить комментарий

Защитный код
Обновить

Форма регистрации

Последнии комментарии

 • Этилацетат технический

  Наталья
  Доброго дня! Свяжитесь со мной на nataliya.lyashchenko@gmail.com для уточнения цены и условий поставки ...

  Подробнее...

   
 • ГП Гайсинский спиртовой завод

  Vadim
  Я слышал от одного вашего клиента , что у вас есть хороший этиловый спирт , меня интересует цена ? .

  Подробнее...

   
 • Автомобильные стеклоомыватели компании LESTA

  Руслан
  можно коммерческое предложение на почту, интересует очистители зима -20, -30, расфасовка

  Подробнее...

   
 • Автомобильные стеклоомыватели компании LESTA

  Валерий
  Добрый день, мы являемся интерент-магази н автозапчастей. Нас интересует: минимальный объем( как лето ...

  Подробнее...

   
 • Метанол і этанол

  ВИКТОР Victor
  Господин Алексеевич Б.В. вы еще занимаетесь поставками этанола? Интересует экспорт в Испанию в объеме ...

  Подробнее...

Отзывы о нас

Дмитрий Кошевой
Быстро получил товар. Спасибо!
Евгений Чемер
Обезжирил металл. Просто превосходно!
Марина Бат
Удаляет грязь на все 100%. Отлично
Shovon
Excellent work! 100% advance payment for Ukraine`s OK. Thanks for quick delivery

Мы в соцсетях

Мы на Facebook Присоединяйтесь к нам

Мы на ТвиттереСледите за новыми твитами

Мы на Google+ Мы на Google+

Контакты

 г. Киев, Украина

 +38 066 748 99 99

 Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 http://spirtprom.com.ua

                                              хостинг от freehost.com.ua